Volby do poslanecké sněmovny 2017

Volte číslo 12

Do parlamentních voleb zbývá jen několik dní, a tak bych vás chtěl požádat o přízeň. V letošních volbách kandiduji jako dvojka na kandidátce Strany svobodných občanů (Svobodní, číslo 12) v Olomouckém kraji.

Vždy jsem považoval Českou republiku za jednu z nejsvobodnějších zemí světa, ve které nám nikdo nediktuje, v co máme věřit, co máme říkat a čemu se můžeme smát, a chtěl bych, aby naše země zůstala takovou i nadále.

Věřím, že Česká republika může zůstat místem, kde má šanci na úspěch každý, kdo poctivě pracuje, a kde měřítkem úspěchu není schopnost čerpání dotací a trpělivost při jednání s úřady.

Jsem Čech a Evropan, a proto chci Evropu, ve které budeme moci nadále beze strachu cestovat a obchodovat, aniž bychom byli stále více svazováni byrokratickými nařízeními a zákazy. Evropu, která nebude zasahovat do suverenity jednotlivých zemí.

A proč kandiduji právě za Svobodné? Stranu svobodných občanů vnímám jako jedinou stranu, která si dlouhodobě stojí za svým programem a svými prioritami, aniž by upřednostňovala pouhé jedno téma. Velmi si cením toho, že náš program a priority nejsou jen směsí líbivých opatření, ale ke každému bodu dokážeme říci, jak ho chceme realizovat, jaký to bude mít dopad a kde na to vezmeme.

Bylo by jednoduché slibovat, rozhazovat cizí peníze, dát dohromady líbivý program, nechat si zaplatit kampaň lobbisty a pak čtyři roky hájit jejich zájmy a ignorovat voliče. Kdo mě zná, ví, že by bylo proti mému přesvědčení účastnit se něčeho takového.

Říkám si, že kdybych si měl vymyslet heslo na billboard, možná by tam stálo velkým písmem: „Když mě zvolíte, nebudu dělat nic,“ a následovalo by: „co by vám komplikovalo životy…“

Pokud smýšlíte podobně, nenechte se ovlivňovat zavádějícími průzkumy, nevolte menší zlo a volte srdcem, volte číslo 12.

Další informace: https://www.facebook.com/martin.staviar

V pondělí 16. 10. se se mnou ještě můžete potkat v Hranicích: https://www.facebook.com/events/2024687181109108

Komentáře

(počet komentářů)